محمود احمدي نژا,دیدار محمود احمدي نژا با اصحاب رسانه


احمدي‌نژاد: تا الان كسي نتوانسته در پاسخ هاي من اختلاف فاحشي پيدا كند

در كنفرانس هاي خبري خارج از كشور خبرنگاران خارجي به من مي گفتند شما چگونه بدون هماهنگي و بدون واهمه در نشست هاي خبري مختلف حاضر مي شديد و من به آنها پاسخ مي دادم ما چون به آنچه مي گوييم باور داريم و نمي خواهيم خلاف واقع بگوييم بنابراين نيازي به هماهنگي هاي مرسوم در غرب نداريم.

رييس جمهوري با بيان اين كه بعد از تحويل دولت هر جا لازم باشد كمك مي كنيم گفت: برنامه ها و سفرهاي داخلي و خارجي مختلفي در پيش داريم و در خدمت دوستان رسانه اي خواهيم بود.

به گزارش  ايرنا، «محمود احمدي نژاد» كه در ديدار با جمعي از اصحاب رسانه سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: همه كساني كه چه با موافقت و همراهي با دولت و چه با مخالفت و نقد عملكردها در رسانه هاي كشور در طول هشت سال گذشته در كنار دولت بودند همه براي اهداف بلند و آرمان مقدس انقلاب اسلامي تلاش كرده اند.

وي ادامه داد: همه براي بالا بردن پرچم توحيد و عدالت در كنار هم كار كرده ايم و من به همين خاطر از همه اصحاب رسانه كه در طول هشت سال گذشته زحمات زيادي را متحمل شدند صميمانه تشكر مي كنم.

رييس دولت دهم با تشريح سختي كار و فعاليت هاي خبرنگاران، عكاسان، تصويربرداران و عوامل رسانه اي در سفرهاي استاني تصريح كرد: زحمات شما در طول هشت سال گذشته خيلي زياد بود و ممكن است ما نتوانيم سختي كار شما را لمس كنيم ولي تا حدودي كه اين سختي كار را از نزديك ديدم مي فهمم كه در اين هشت سال به خصوص در سفرهاي استاني با آن همه حجم كار سنگين به شما خيلي سخت گذشت.

وي با تقدير از خدمات و تلاش هاي رسانه ها براي پوشش اخبار و عملكرد رياست جمهوري در طول هشت سال گذشته گفت: صميمانه از همه اصحاب رسانه تشكر مي كنم و دست تك تك آنها را مي بوسم.

احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنانش مهم ترين سرمايه انسان ها را ارزش انسانيت و انسان بودن دانست و گفت: بالاترين سرمايه انسان وجود خود انسان است و همه نعمت هاي الهي و نيز پيامبران و امامان براي رشد و تعالي انسان و استفاده از فرصت دنيا براي به اوج رسيدن است.
وي گفت: اگر اين انديشه و هدف متعالي هميشه در ذهن ما باشد و اعمال و انديشه هايمان را با اين معيار تنظيم كنيم، كار پراكنده، بي فايده و بدون نتيجه مرتكب نخواهيم شد.

رييس قوه مجريه با بيان اين كه البته منظور از كار پراكنده اين نيست كه تفريح نباشد افزود: اگرچه با داشتن چنين هدفي و اين كه تفريحمان هم در همين راستا باشد آنگاه از هيچ يك از اعمال خود پشيمان نمي شويم.

رييس جمهور گفت: در كنفرانس هاي خبري خارج از كشور خبرنگاران خارجي به من مي گفتند شما چگونه بدون هماهنگي و بدون واهمه در نشست هاي خبري مختلف حاضر مي شديد و من به آنها پاسخ مي دادم ما چون به آنچه مي گوييم باور داريم و نمي خواهيم خلاف واقع بگوييم بنابراين نيازي به هماهنگي هاي مرسوم در غرب نداريم.

رييس دولت دهم با تاكيد بر اين كه همواره براساس باور و اعتقادات خود به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داده است گفت: به همين دليل تا الان كسي نتوانسته در پاسخ هاي من اختلاف فاحشي پيدا كند چرا كه به آن چيزي كه مي گويم باور دارم و اگر كسي براساس باورهاي خود صحبت كند هيچگاه دچار تناقض و پشيماني نمي شود.

احمدي نژاد با تشكر از تقدير اصحاب رسانه از وي ادامه داد: تقدير را بايد از كسي انجام داد كه كاري انجام داده باشد در حالي كه ما در مقايسه با شهدا، ايثارگران، جانبازان و ملت ايران چه كار مهمي انجام داده ايم كه از ما تقدير شود.

احمدي نژاد گفت: وقتي انسان در مقابل تخريب ها و آمارها قرار مي گيرد براي مقايسه، آمارها و عملكرد خود را بيان مي كند ولي وقتي در جمع خودماني هستيم بايد از خود بپرسيم كه واقعا در مقابل عظمت و بزرگي ملت ايران چه كرده ايم كه از ما تقدير كنند.

رييس جمهور ادامه داد: اين براي كسي است كه مي خواهد برود در حالي كه مگر قرار است ما برويم و آيا با تغيير عناوين و قالب ها در مسووليت هاي انساني تغييري ايجاد مي شود؟

احمدي نژاد گفت: ما يك ملت با آرمان هاي الهي و تاريخي هستيم كه در ابتداي راه قرار داريم و كار تمام نشده است.
احمدي نژاد با بيان اين كه كشور همه اش بخش اجرا نيست گفت: بخش اجرا را در زمان قانوني خود تحويل دولت بعد خواهيم داد و هر جا هم لازم باشد كمك مي كنيم، ولي برنامه ها و سفرهاي داخلي و خارجي مختلفي در پيش داريم كه در خدمت دوستان رسانه اي خواهيم بود.

احمدي نژاد در ابتداي سخنان خود با تبريك ميلاد امام حسن (ع) گفت: يكي از القاب امام حسن مجتبي(ع) كريم يعني بخشنده و از اسما خداوند و صفات الهي است.
احمدي نژاد با بيان كه هر آنچه انسان انفاق مي كند و مي بخشد متعلق به خداست افزود: البته اين به معناي جبر نيست ولي انسان به خودي خود چيزي ندارد كه ببخشد و انفاق كند و هر آنچه كه مي بخشد از آن خداست.
رييس جمهور ادامه داد: از نگاه من كريم آن كسي است كه كار را خودش انجام مي دهد و پاداش را به حساب ديگران مي نويسد و اين عظمت و بزرگي است./ایرنا

 

 

 

 

 تاريخ : | | نویسنده : saminbanoo |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.